Kjo veture ka pas 940 vizita

Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

 
* Çmimi me marrëveshje
Marka & Modeli, Lloji:
Volkswagen Golf VII, Limuzinë
Viti prodhimit:
2013
Karburanti:
Naftë
Madhësia e motorit:
cm³
Transmisioni(Marshi):
Manual
Ngjyra:
Bardhë
Nr i ulëseve:
5
Kilometrazhi:
129 309 KM
Gjendja:
E përdorur
Dëshironi të shisni një veturë?

Përshkrimi siguria&komoditeti

Volkswagen Golf 7 http://erber-ks.com/

Volkswagen Golf 7 http://erber-ks.com/
Motori: 1.6 TDI
Fuqia KW/KF: 77/ 1O5
1293O9/km
Ngjyra e bardhë
5 Dyer me Dritare elektrike
Hapje/Mbyllje Qendrore me teledirigjues
Gomat 205/55/16
Drita të mjegullës
ESP, ASR, EDS
Freni Dores Elektrik me funksion te AUTO HOLD
Radio Media me Touchscreen, CD dhe SD card lexues dhe AUX In
USB Port
Te Erber Automobilat. Në Shitje
☏ +377 (44) 504 054
☏ +377 (45) 255 359
☏ +377 (44) 650 141

Kontakto shitësin

Auto salloni erber

Auto Sallon
+377 44 650 141 +377 44 504 054

Raporto keqperdorim

Veturat e pelqyera


    Dërgo mesazh