Kjo veture ka pas 1398 vizita

Vetura në shitje Audi A6

 
* Çmimi me marrëveshje
Marka & Modeli, Lloji:
Audi A6, Limuzinë
Viti prodhimit:
2013
Karburanti:
Naftë
Madhësia e motorit:
3000 cm³
Transmisioni(Marshi):
Automatik
Ngjyra:
Hiri
Nr i ulëseve:
5
Kilometrazhi:
180 000 KM
Gjendja:
E përdorur
Dëshironi të shisni një veturë?

Përshkrimi siguria&komoditeti

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO 2013

Ngjyra e hiri metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik kater zonale ,timonin sport , komandat ne timon , ulset lekur ,ulset me ftofje ,
ulset me ngrohje para dhe mbrapa , ulset me masazh , ulset sport ,
ulset elektrike dhe memory , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,kamer,
navigacion GPS TV HD , senzrat e tejkalimit ne pasqyre , tempomat ,bordkompjuter , mbajtesin e distances DISTRONIC , radio CD SD ,
dritat BI XENON MATRIX HEADLIGHTS sistem , dritat LED para dhe mbrapa ,, zerimin BOSE , me dhez pa qels (KEYLESS-GO ,
projtektorin (heads up display) , abs , esp , dritaret elekrike ,
airbag , fellne . etj
FULL OPSION
TEL:+386 49 400 503 , +377 44 535 442

Kontakto shitësin

Auto Trimi Sh.p.k

Auto Sallon
+386 49 400 503

Raporto keqperdorim

Veturat e pelqyera


    Dërgo mesazh