Vetura në shitje Mercedes-Benz C 250

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 165 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Pershkrimi


MERCEDES C250 VITI 2012 4MATIK AMG PAKET 7G TRONIK

MERCEDES C250 VITI 2012 4MATIK
FULL AMG PAKET
BLUE EFFICIENCY
7G TRONIK
PANORAME
BI-XENON LED MRAPA
SENZORA PARA DHE MRAPA
SHPEJTSIT DHE PULLAT NE TIMON
PASQYRET I PALOHEN
ULESET ME NXEMJE
ECO FUNKSION
2 QELSA
I REGJISTRUAR RKS

TEL.044 100 141
TEL.044 100 131

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje: