Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 2072 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/06/2019 12:11

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1840 cm³ 249 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Skoda Octavia Combi 1.9 TDI 4X4 Viti Prodhimit 01.02.2008

Skoda Octavia Combi 1.9 TDI 4X4 Viti Prodhimit 01.02.2008 Makina eka te paguar doganen dhe homologimin ka liber servisit eshte ne gjendje shume te mire teknike e posa ardhure nga zvicrra


Shpërndaje:

Veturat e fundit