Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 12816 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:49:57

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A3 Sedan 2.0 TDi S-Tronic AUTOMATIK Likur Navi

Audi A3 Sedan
2.0 tdi 110kw 150ps
Sportbeck Model
S-Tronic
Automatik Vozitje
Tiptronik Vozitje
Sport Vozitje
Klim Funksjonale
Karika Likur
Karika me nxemje
Senzor parkim
Senzor shiu
Senzor dritave
Senzor ne pashyre
Pashyret me nxemje
Pashyret Automatik i palohen
Navigacjon
Tempomat
Bordkompojuter
Pulla vollan
Vollan Likur
Star-Stop ne semafor mu shym 🚦
Freni Dores Elektronik
Xhama Elektronik
Alofellna
Sistemi i Zerimit Muzik 🔊 me Blutoth
Sistemi i Zerimit me Blutoth me Tel📲
Usb 🔌
2 pal tepija te kembve
Gjibies Fabrikish 📡
Kilometra Me Garancjon 100% me Libra servis
Servis ne servis te autorizum ne Audi Gjermani
Dogan + Homologim pagum ne emrin tem
Dhe i sapo regjstrum
Gjendje tip top
4 Goma te Reja te Dimrit te sapo qitur
Peonari i 2 jam un qe eshte dal prej fabrikes vetura
Pres bleres serioz
Servis i sapo krym komplet 05,12. 2019

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit