Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 95 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/03/2019 07:26

9,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Deçan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen Audi a6

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  4x4

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit