Vetura në shitje BMW X6 M

Kjo veture ka pasur 362 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/05/2019 08:48

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2993 cm³ 75 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Bmw X6 3.0 D X-Drive M-Packet - 2016

Bmw X6 3.0 D X-Drive M-Packet
Viti - 2016
190 KW / 258 PS
KM : 75.000
Vetura me Dogan ( RKS )

Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber +383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit