Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 345 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/06/2019 15:03

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1986 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Touran 2.0 TDI - DSG - 7 Ulse - HighLine

VW Touran 2.0 TDI - DSG - 7 Ulse - HighLine
Viti - 10/2013
103 KW / 140 PS
Vetura me Dogan (IM7)

Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber +383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit