Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 1880 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 01:04:55

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 188 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK-DSG POSAARDHUR NGA ZVICRRA 2011

Passat B7 2.0 TDI AUTOMATIK-DSG 2011 BLUEMOTION Nga Zvicrra Pa dogan Vetura ka EXPERTIS ( Kontroll ne Zvicerr ) te Posakryer per Dy Vite , posedon : KlimaAutomatik Dy Zonale , Kamera Per Parking , Park Assist (Parkohet Vet) , Bordkompjuter Multifunksional , Kamera , Ulset Elektrike Me Ngrohje , Tempomat , START-STOP Sistem , Shpejtsi ne Timon F1 , Senzor Parkingu Para-Mrapa , Navigacion Me Zë , DVD , Bluetooth , AUTO HOLD , Senzor Shiu , Senzor Pasqyre , Xhamat Color Fabrikisht , Komanda ne Timon , Fellne me Goma te Reja te Veres , Kilometra te Garantuara me Liber Servisi . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim PA DOGAN .Per Meshum Tel 045-214-470

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit