Vetura në shitje Fiat Bravo

Kjo veture ka pasur 260 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/07/2019 18:44

5,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Semi-Automatik

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 234 220 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Fiat Bravo 1.6 JTDM-Diesel Automatik -09

Shitet Vetura Fiat Bravo 1.6 JTDM-Diesel, Viti i prodhimit 2009, Nderruesi i shpejtsive Automatik, Klima-Automatik, Xenon, Komanda ne timon, Senzora parkingu, Tempomat, Fellne me goma shume te mira te dimrit (7mm), Usb, Tempomat, Xhamat elektronik, Pasqyret elektronik, Drita te mjeglles qe ndezen gjate vozitjes ka te kthen timonin (majtas ose djathtas), Asr, 2 çelsa, Etj ... Vetura eshte tash e ardhur nga jasht dhe e ka doganen e paguar. Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe ne pamje te jashtme dhe te brendshem, per me shume na kontaktoni: Auto Salloni autoZONE. Çagllavice - Prishtinë Tel: 044 362887 044 754070

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit