Vetura në shitje Skoda Fabia

Kjo veture ka pasur 225 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/09/2019 16:06

4,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 229 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

SKODA FABIA 1.4 TDI 80 CONFORT

QMIMI ME DOGANE + HOMOLOGIM

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Pasqyra elektrike

  •  CD

  •  Fellne

  •  Hidraulik

  •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit