Vetura në shitje Skoda Tjetër

Kjo veture ka pasur 307 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/06/2020 08:50

5,650 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 240 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Skoda Rapid 1.2 Benzin Viti 2013 RKS Me Klimë

Skoda Rapid 1.2 Benzin 55 kW 75 PS Viti 2013 i registruar RKS.Vetura është në gjendje të mirë teknike, të kaluar 240,000 km.

shpenzimet:
5.9 l/100 km(kombinim)
7.1 l/100 km(qytet)
4.7 l/100 km(magjistrale)

posedon:
-Klimë AC (funksionale)
-Boardcomputer
-Radio CD
-Drita per mjegull
-Air bag
-Abs
-Esp
-Hidraulik
-Timon multifunksional
-2 dritare elektrike
-Pasqyret elektrike
-Mbyllje qendrore
-Ngjyre metalike
-4 dyer
-etj etj.

Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shum shum te mir.Vlen te ceket nuk eshte hipotek.

INFO TEL.

049 883 399
Viber:+38349883399

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:


Veturat e fundit