Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 1836 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 15:02:21

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 265 000 KM

TIGUAN 2014 DSG 2.0 4 motion ne shitje me dogane dhe 1 vit regjistrim, super gjendje!

Vetura e posa ardhur me dogane - 1 vit regjistrim

4 motion, Automatik dsg, ulese alcantara me nxemje, navigacion, senzora, fellne me goma te veres + goma te dimrit me bandasha, 265.000 km me liber servisi, rrypin dhembzor ze nderrum, xenon bi xenon,.

Kontakt +38349/196-287 (edhe viber)


Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Autopilot

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit