Vetura në shitje Smart ForTwo

Kjo veture ka pasur 836 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 11:05:28

3,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 2

Kubikazha Kilometrazhi
999 cm³ 161 396 KM

Smart 451 Fortwo coupe

Shitet;Smart 451 Fortwo coupe mhd,Benzin,Automatik,i sa po ardhen ga zvicra ne gjendje te mir me liber servisit me km te garantuar,Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
me (IM7)
Mundesi e Blerjes me Lizing
Shitje edhe pa dogan Export

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Klimë(AC)

  •  Mbyllje qendrore

  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit