Vetura në shitje Mercedes-Benz A 220

Kjo veture ka pasur 5787 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/07/2021 10:08

15,200 EUR
14,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 109 000 KM

Mercedes benz A 220 Amg line

Mercedes Benz A-class 220 cdi
Viti:2013
Km: 109000
Te gjitha serviset e kryera


Automatik
Full opsion
Interierin carbon fiber
Diska me ftofje
Kamera dhe snesora
045-291-573

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

Shpërndaje:

Veturat e fundit