Vetura në shitje Opel Insignia

Kjo veture ka pasur 1176 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 22:42:56

8,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


8,800 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 225 000 KM

Shes Opel Insignia 2011 - 044179964

Opel Insignia
- Viti i prodh. 2011
- Dizel 96kw 130ps
- 224k km te sakta
- Manual 6+r
- Opcione pothujase full (shih foto)
- Gjendje teknike ne rregull
- Servisuar komplet
- Goma te reja te veres dhe te dimrit
-Sapo ardhur nga Gjermania dhe regj. tani plote 1vit
*Me shume 044179964

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit