Vetura në shitje Volkswagen Golf VIII

Kjo veture ka pasur 1191 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 21:39:11

13,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 177 000 KM

Golf 7 Dsg

Golf 7 1.6 DSG viti 26.12.2016 ne gjendje perfekte e sapo doganuar 1vit rks

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit