Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 212 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/09/2022 11:51

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 205 068 KM

VW GOLF VII 2.0TDI DSG BMT - i sapo Doganuar 🇽🇰

❗️❗️❗️SUPER OFERTË❗️❗️❗️
MUNDËSI PAGESE NEPERMJETE BANKËS ME KËST
DUKE FILLUAR PËR VETEM ⚠️ 135€ ⚠️ NE MUAJ
💵 FINANCIM DERI NË 💯% TË VLERËS SË VETURËS

VW GOLF VII 2.0TDI DSG BMT - i sapo Doganuar 🇽🇰
Vetura eshtë e sapo ardhur nga "Zvicera "🇨🇭
Ju Garantojme per Kilometra 100 % •205068 •
Mund t'i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 2.0 - 150 PS / 110 KW
Viti 16.11.2012 ~ Modeli 2013
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik DSG
• Drita inteligjente të modelit më të suksëshem Fullë LED
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri
• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit
• Sistem të orientimit rreth pikës suaj (Stacionet e ndryshme të lëndeve djegëse,etj…)
• Fullë Asistime gjatë vozitjes në vija të bardha
• Asistim “DISTANCE CONTROL” funksional
• Senzora parkingu para dhe pas funksinal
• Kamer Parkingu Multifunksionale me ekran të madhë
• Sistem të informimit rreth veturës (Sistemin e parkingut,nivelin e vajit,ID e veturës,Etj)
• Gjamat ©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Ulëse me Ngrohje & me Buton
• Bordkompjuter
• Tempomat
• Sd Card
• Media /MP3
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:"NLB Bank" “Raiffeisen Bank"Virtus Lending"
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Gjakove - Prizeren

! ! ! VËMENDJE ! ! !
Telefonatat pranohen vetem gjatë orarit të punës
E hënë – E shtunë : 09:00AM – 18:00PM
E dielë: Mbyllur

Shpërndaje:

Veturat e fundit