Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 1859 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 11:30:50

11,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 356 000 KM

VW PASSAT 1.6 TDI DSG DIZEL AUTOMATIK VITI 2016 RKS

VW PASSAT 1.6 TDI DSG DIZEL AUTOMATIK VITI 2016

Vetura osht ne gjendje te mir teknike dhe optike.
RKS
VITI 09.2016
1.6 TDI AUTOMATIK
Km 356 000
Kaishin e ndrum ne 325 000
DDITAT LLED.
KARRIKAT ME NXEMJE.
KARRIKAT ME MASAZH.
EKRAN I MADH.
DISTANC TRONIK
SENZORA.
STAR STOP.
AUTO HOLD.
SERVISIN E KRYER.
Telefoni: +383 45 66 53 11
Qmimi: 11 900€

Shpërndaje:

Veturat e fundit