Vetura në shitje BMW 118

Kjo veture ka pasur 522 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/05/2019 09:29

10,995 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 119 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

2011 bmw 118d

2011 BMW 118d
MANUAL
119000 KM
E ARDHUR NGA GJERMANIA
ME DOGANE DHE HOMOLOGIM


Shpërndaje:

Veturat e fundit