Vetura në shitje Audi A8

Kjo veture ka pasur 50 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 09:00:51

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2993 cm³ 245 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A8 3.0 TDI - Quattro

Audi A8 3.0 TDI - Quattro
Viti - 08/2011
184 KW / 250 PS
Vetura me Dogan (RKS)

Auto Salloni Florenti
Tel ; 045 806 805 dhe Viber + 383 45 806 805
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit