Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 794 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 11:21:09

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 176 332 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

WW Gollf 7

Shitet Gollf 7 DSG 2.0 me dogan dhe homologim
I sapo ardhuru nga Gjermania


Shpërndaje:

Veturat e fundit