Vetura në shitje Mercedes-Benz C 220

Kjo veture ka pasur 1151 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 15:12:26

12,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 240 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

MERCEDES C 220 CDI MANUAL FACE LIFT VITI 2011

Opcionet viti 2011 C 220 Cdi face lift ne gjendje perfekte ne qdo aspekt me dy qelsa regjistrimi pare ne Kosove
Navigacion
Klimatronik dy zonale
Komanda ne timon
Bordkompjuter
Tempomat
Autoholld
Ulset me nxemje
Ulset me levizje elektronike
Senzora parkingu para mrapa
Senzor shiut
Senzor gomav
Dritaret elektronike
Pasqyret elektronike me nxemje
Mbylljen e pasqyrev ne menyr elektronike
Dritat me lleda
Dritat automatike
Dritat e mjegulles
Larjen e dritav
Esp
Abs
Airbaga
Radio cd aux
Fellne me goma shume te mira
Vetura eshte shume shume e rujtne dhe e mirmbajtne ne qdo aspekt
044 460 171 + 383 44 460 171


Shpërndaje:

Veturat e fundit