Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 596 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/01/2020 13:06

6,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 218 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen Golf 5 plus

Shitetv etura Golf 5 plus 1.9 diesel 2008 modeli United, 77 KW, ne gjendje superiore, e ruajtur nga jasht dhe e paster nga brenda full extra, pulla ne timon, navi te madh, ulëset, me nxemje, fshesa te shiut auto, pasqyre auto... drita auto..., senzora parkimi, fellne original 16 c , drita te mjegulles, dy qelesa etj... e regjistruar ne emer tim deri ne korrik 2020, e doganuar per here te pare ne Ks vitin e kaluar, e servisuar 100%, perfshire rrypin dhembzor, me plus 65.000 km te garantuara... pres bleres serioz... konktakti +383-49-33-44-69


Shpërndaje:

Veturat e fundit