Vetura në shitje Audi A5

Kjo veture ka pasur 9010 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/02/2017 09:36

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI A5 2.7 TDI AUTOMATIK

• AUDI A5 2.7 TDI

• Viti 21.10.2011 ~ Modeli 2012
• KM 194834
• I DOGANUAR
• Vetura i posedon këto gjëra :
• Shpejtesi : AUTOMATIK
• Nevigacion
• Pasqyret : Elektronike
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : Color
• Drritat : Kristal - Lled
• Klima : Klimatronik
• Senzora Parkingu
• ESP
• ABS
• AirBag
• Tempomat
• Bordcompjuter
•CD - Magazin
•CD - Player
• Radio FM/AM

• Për më shum info:
• Na kontaktoni ne :
• Mob : 044442222
• Mob : 049666668

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit