Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 1134 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/05/2019 11:53

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 215 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

POLO 1.9 TDI 2008 RKS - REGJISTRIMI I PAR

POLO 1.9 TDI 2008 RKS - REGJISTRIMI I PAR
E ARDHUR NGA ZVICRRA
KLIM
ABS
DVD
AIRBAG
DRITARE ELEKTRONIKE
PASQYRE ELEKTRONIKE
FELLNE
E SERVISUAR TASH
GJENDJE PERFEKTE
044 246 122

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit