Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 1900 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/04/2019 19:21

5,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Levent

 • Prishtinë
 • 049883399

VW Polo 1.4 TDI Viti 2008 Facelift Me Klime RKS Gjendje PERFEKTE

Volkswagen Polo 1.4 TDI Facelift 5 Shpejtesi 51 kW 69 PS .Viti 2008 i regjistruar RKS.

shpenzimet
4.5 l/100 km(kombinim)
5.7 l/100 km(qytet)
3.9 l/100 km(magjistrale)

posedon:
-Klim AC Funksionale
-Drita per mjegull
-5 shpejtesi
-Radio CD,MP3
-Air bag
-Abs
-Hidraulik
-Timon multifunksional
-2 dritare elektrike
-Mbyllje qendrore
-4 dyer
-Fellne 16
-4 goma te dimrit te reja
-2 qelsa
-Ngjyre metalike
-etj etj.

Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shum shum te mir.Vlen te ceket nuk eshte hipotek.


INFO TEL.

049 883 399
Viber:+38349883399

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit