Vetura në shitje Chevrolet Camaro

Kjo veture ka pasur 1158 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 15:26:46

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Kupe 2011

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 4

Kubikazha Kilometrazhi
6200 cm³ 71 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Podujevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Veturen Chevy Camaro 6.2 V8 SS

Chevrolet Camaro SS Viti: 2011 verzion Amerikan Motori 6.2 litërsh V8 432 HP 71.000 km te kaluara Posedon xhama me hapje elektrike tavani me hapje elektrike Head Up display, central, ndezje me telekomand nga largesia ,alarm sistem , klima tronic ,,karrikat lekur ngrohje dhe ftohje , ambient lighting ,komanda ne timon, felga alumin 20inch , disqet sport Brembo . Ne gjendje te shkelqyer teknike , per info +38349169625 whatsapp ose viber çmimi sipas marrëveshjes

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit