Vetura në shitje BMW 118

Kjo veture ka pasur 441 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/01/2021 22:28

7,690 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 230 000 KM

BMW 118 ME DOGAN E PO SA ARDHUR 🇩🇪🇩🇪

Shitet BMW 118 me dogan te paguar shume e rujtun e ardhur nga Gjermania 🇩🇪
Viti-2011, -DIESEL , 230.000KM
Libra te servisit
2 qelsa
Karrikat me nxemje
Start-stop, ABS, ESP
Tempomat
Radio,Aux,Cd
Klime funksionale
Zingjirin e nderruar ne 200.000km
Shume gjentjen te mire teknike.
Per me shume informata kontakto ne numrin
049703505 Viber whatsapp

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit