Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 95 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/05/2023 13:45

16,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 168 000 KM

VW TIGUAN 2.0TDI DSG HIGHLINE 4MOTION

VW TIGUAN 2.0TDI DSG HIGHLINE 4MOTION
VITI: 2015 / KM:168.000
044 43 43 15
049 115 062
Mundësi blerje me Leasing:
✅ Financim deri në 80% të vlerës së veturës
✅ Kohëzgjatja e lizingut deri në 5 vite.
Vetem me dogan te paguar
I pa voziutur ne Kosove

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit