Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 284 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/11/2019 10:05

9,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Obilic

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Golf VI – 2.0 TDI, 103 KW Viti 2009

VW Golf VI – 2.0 TDI, 103 KW 2009
RKS deri Gusht 2020
Me nje gjendje shume te mire
Opcionet –Highline, KlimaTronic, Pulla nVollon, Senzora parkingu Para dhe mbrapa, Radio CD AUX , Bord Kompjuter, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Fellga të bukura , Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, etj.
Informata me te hollesishme Tel. +38344497923


Shpërndaje:

Veturat e fundit