Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 285 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 12:03:15

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 230 129 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

OPEL CORSA 1.3Diesel e Ardhur nga Gjermania para dy ditve 2010

Opel Corsa 1.3CDTI ( Diesel ) Viti 2010 Sapoardhur Nga Gjermania Para dy Diteve ne gjendje shum te mir ne te gjitha aspektet shume e pastert dhe e ruajtur Gjithqka Funksionale posedon : Klima Funksionale , Bordkompjuter Multifunksional , TEMPOMAT , Komanda ne Timon , Senzor Shiu , Senzor Pasqyre , ESP , ABS , Airbag , AUX , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Alarm , Dy Qelsa , Vetur Familjare me Shpenzime te Vogla , Kilometra te Garantuara , etj . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim . TEL 044-460-365

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit