Vetura në shitje BMW 330

Kjo veture ka pasur 525 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/12/2018 14:16

4,700 EUR
4,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2001

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 249 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

SHES BMW330D AUTOMATIK

BMW330D AUTOMATIK regjistrim deri ne mujin e 9 2019 vetura ka 184ps me servise te sapokryera.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit