Vetura në shitje Mercedes-Benz 220

Kjo veture ka pasur 1774 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 18:40:08

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 248 908 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

MERCEDES-BENZ. C220. AUTOMATIK


MERCEDES-BENZ. C220. AUTOMATIK●
VITI. 2008●
ESP●
KLIMATRONIK●
KOMANDA NE TIMON●
TEMPOMAT●
BORDKOMPJUT●
CENZOR SHIU●
GJAMAT ELEKTRONIK●
PASQYRET ELEKTRONIKE●
+38344247605●
044444714●

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit