Vetura në shitje Volkswagen Golf Sportsvan

Kjo veture ka pasur 697 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 19:43:12

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 206 000 KM

SHITET GOLF SPORTSVAN 1.6 DSG 2016, super gjendje!

Vetura me dogane te paguar, v.p 2015, super gjendje. Motori 1.6 me 110 ps, 206.000 km, senzora, klime, xhama kolor fabrikisht etj I gatshem per kontroll ne secilin servis te autorizuar. Kontakt; +38349 196 287 (edhe viber).


Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  CD

 •  Fellne

Shpërndaje:

Veturat e fundit