Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 711 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 21:54:57

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 194 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF 6 Plus 2.0 TDI AUTOMATIK SAPOARDHUR

Golf 6 Plus 2.0 TDI AUTOMATIK-DSG Viti 2010 Sapoardhur Pa Dogan Vetura eshte e Garantuar per Kilometra ne gjendje shum te mir ne te gjitha aspektet posedon : Klima Funksionale , Bordkompjuter Multifunksional , Pulla ne Timon , Karrika me Ngrohje , Tempomat , Senzor Shiu , Senzor Pasqyre , ESP , ABS , Airbag , AUX , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Alarm , Kilometra te Garantuara me Liber Servisi , etj . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim . PA DOGAN . TEL 044-460-365

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit